Tak, rejestracja jest w pełni darmowa.

Snuter.pl jest portalem randkowym przeznaczonym dla katolików i większość osób rejestrujących się tutaj chce poznawać takie osoby. Jeśli jednak jesteś innego wyznania, ale respektujesz wiarę katolicką/chrześcijańską to możesz się zarejestrować. Warto wtedy napisać informację o tym w profilu.

Losowanie dopasowań odbywa się w poniedziałki w okolicach godziny 00:01 rano. Jeśli nie posiadasz konta premium - bierzesz udział w losowaniu raz na 2 tygodnie. Jeśli masz konto premium - raz na tydzień

Jeśli na portalu jest zarejestrowanych więcej osób jednej płci niż drugiej (a nigdy nie jest po równo), to niektórzy nie dostaną pary i muszą czekać na następne losowanie. Jest możliwość wykupienie Konta Premium Gold, które daje stuprocentową pewność, że dostaniesz dopasowanie w każdym losowaniu.

Zgłosić błąd można na naszym facebooku: Snuter FB lub można napisać do nas maila na support@snuter.pl Za wszystkie zgłoszenia bardzo serdecznie dziękujemy :)

Konto Premium zostaje aktywowane w czasie maksymalnie 24h od zaksięgowania wpłaty. Jednak w przypadku płatności przez przelewy24 wybierając płatność przez internet konto powinno zostać aktywowane od razu. Jeśli tak się nie dzieje napisz na support@snuter.pl

Masz jakieś inne pytania?

Napisz do nas z zakładki Kontakt lub na support@snuter.pl lub na Facebooku. Postaramy się odpisać jak najszybciej :)